Par mums

SIA „SCAFOTEAM” savu darbību sāka 2008. gada martā. Uzņēmuma vadībai ir ilggadēja darba pieredze būvniecības sastatņu montāžas un demontāžas darbu veikšanā. Uzņēmums savā pastāvēšanas laikā jau ir pierādījis sevi kā drošu, kvalitatīvu un profesionālu pakalpojumu veicējs.

Mūsu klienti un sadarbības partneri ir lielākā daļa no Latvijas būvtehnikas nomas uzņēmumiem. Īpaši veiksmīga sadarbība sastatņu montāžā un demontāžā ir izveidojusies ar tādiem sadarbības partneriem kā SIA Ramirent, SIA Storent , SIA Cramo, SIA SGB Baltics, SIA Stats Serviss u.c.

Sadarbības partneri augstu vērtē mūsu darba pieredzi un kvalitāti, kas ir atbilstoša montāžas instrukcijām un darba drošības noteikumiem, kas noteikti Latvijas Valsts standartos, tādējādi uzticot mums darbus svarīgos un sarežģītos objektos.

Uzņēmuma misija

Apmierināt klientu vajadzības, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus maksimāli īsā laikā. Izmantojot profesionālo darbaspēku un elastīgo cenu politiku, iegūt aizvien vairāk jaunus klientus un sadarbības partnerus ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs.

Mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši un profesionāli darbinieki, kuru uzņēmība un azarts nodrošina pastāvīgu uzņēmuma izaugsmi.